Розмальованих левів розішлють зі Львова по всій Україні (репортаж)

  Розмальованих левів розішлють зі Львова по всій Україні - це відбудеться по завершенню параду левів, який саме триває у Західній столиці. Тридцять скульптур розмальовуватимуть художники, відомі співаки, актори та діти. Найкраще ж творіння за 12 днів оберуть глядачі.

  Художниця Зоряна Гарбар лева розмальовує вперше. Каже, робота складна, спеціальні фарби не слухаються пензля та розтікаються, відтак доводиться на ходу змінювати задумане та імпровізувати.

  Свого червоного лева пані Зоряна хоче бачити в Криму, каже її лев такий самий гарячий, як і півострів.

  Цьогоріч левів розмальовуватимуть актор Петро Бенюк, режисер Роман Віктюк та співак Кузьма. У кожного з них є свій задум, втілювати який допомагатимуть професійні художники.

  Подивитися та навіть допомогти порадою художникам може будь-хто. Ольга Гринько, яка прийшла подивитися на роботу, не проти і сама розмалювати лева, її король звірів був би надзвичайно яскравим.

  Найкращого лева обиратимуть глядачі на параді левів. Обранець львів`ян та гостей міста поселиться у Києві. Інших роздарують усім обласним центрам - кому якого - визначатимуть жеребкуванням.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  До позачергових виборів готується Греція
  Наступний матеріал
  Власник МАФу відстрілювався при спробі демонтажу його кіоску
  Теги: