5.ua

Росія повертається до часів середньовіччя - Макаревич

  Російський музикант Андрій Макаревич висловив думку, що Росія знову повертається до часів середньовіччя.  

  "Будемо сидіти за своїм знову збудованим парканом у своєму середньовіччі і надувати щоки, і громадяни планети знову будуть дивитися на нас з побоюванням і неприязню" - заявив музикант, повідомляє портал Voronz.

  "Я зараз не про потворну ситуацію з Кримом. Зрештою рано чи пізно все владнається - сподіваюся . Я про інше .

  Влада влаштувала народу моєї країни, всім нам перевірку на вошивість. І влада може радіти - я думаю, вона навіть не розраховувала на такий успіх. Чудово входить і виходить! Ніби й не було чверті століття, де нам давався шанс хоча б відчути себе вільними, самостійно думаючими людьми. І з якою ж швидкістю все повернулося в совкову імперію - з усіма "одноголосно схвалюємо",  «гнівно засуджуємо", з вводами військ куди вважатимемо за потрібне і конфронтацією з усім людським світом! Радянській владі завжди було насрати на людину - нічого тут немає нового. А ось те що нам самим на себе насрати, і нічому ми не навчилися - це жахливо.

  Ну що ж, будемо сидіти за своїм знову збудованим парканом у своєму середньовіччі і надувати щоки, і громадяни планети знову будуть дивитися на нас з побоюванням і неприязню , як на невідомих звірків. Не вперше .

  Не покидає важке відчуття , що життя свою я прожив даремно." - заявив Макаревич.

  Попередній матеріал
  Російські військові вимагають від морських піхотинців Керчі здатися 16 березня
  Наступний матеріал
  Новий ультиматум отримали військовослужбовці в Євпаторії
  Теги:
  Loading...