5.ua

Роман Кокотюхи про Чорнобильську зону видадуть у Франції

  Видавництво "Нора-Друк" підписало ліцензійну угоду з французьким видавництвом Мішель Лафон (Michel Lafon) на переклад та видання французькою мовою детективного роману Андрія Кокотюхи "Аномальна зона".  Про це письменник повідомив на своїй сторінці у Facebook 10 вересня.

  Фабула цього роману побудована на дивних фактах, які відбуваються на Поліссі у покинутих селах Житомирщини. Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам’ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село в Зоні відчуження ЧАЕС? Про це франкомовний читач дізнається у 2016 році, коли до дати 30-річчя Чорнобильської аварії планується видати перший наклад твору.

  Нагадаємо, що Андрій Кокотюха один із найвідоміших українських сучасних письменників, який працює в жанрі гостросюжетної прози, є автором понад 40 книжок, сценаристом 5 повнометражних кінофільмів, при тому залишається продуктивним журналістом та громадським активістом.

  Попередній матеріал
  У Німеччині вибухнув хімічний завод
  Наступний матеріал
  Хакери виклали в мережу паролі від 5 мільйонів акаунтів Gmail
  Loading...