Ріко Санчес виступив із єдиним концертом у Києві

  Циганський музикант із іспанськими ритмами. Ріко Санчес виступив із єдиним концертом у Києві. До української столиці привіз гурт гітаристів. Щоби шанувальники відчули усю унікальність звучання іспанських композицій.

  Пасажир літака: "Такой замечательный парень этот Рико Санчес. Мы с ним в самолете познакомились. Бамбалею поет. Отлично!"

  Ріко Санчес, музикант: "І не лише бамбалею. Хочу, щоби мій перший сольний концерт у Києві - запам`ятався назавжди!"

  На репетиції Ріко не співає, а керує музикантами. Адже шістка іспанських гітар має звучати - ідеально.

  Олена Кабанець, "5 канал": "Так і хочеться вдягти сомбреро та взяти до рук гітару. Всидіти під ритми Ріко Санчеса - просто неможливо. Чудовий настрій та яскравий подарунок для усіх жінок до 8 березня".

  Енергійний та неповторний Ріко Санчес - зовсім не втомився гастролювати. Хоча на сцені ще з 14 років. Саме цього музиканта вважають наймолодшим учасником міжнародних фестивалів. Батьки, каже, вгодили йому неабияк: на десятий день народження подарували гітару. Відтоді Ріко з нею не розлучається.

  На початку 90-х гурт Ріко прославився на увесь світ. Цих хлопців знали за специфічною зовнішністю та незабутніми іспанськими композиціями. Стиль гітарного фламенко Санчес запозичив у відомого гурту - "Жіпсі Кінгс".

  Олена Кабанець, Іван Довганик, Андрій Верстюк, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Луганчанин судитиметься з Азаровим за українську мову
  Наступний матеріал
  Справу проти активісток руху "Фемен" порушила ГПУ
  Теги: