Програми Тернопільського радіо здобули відзнаки Міжнародного фестивалю у Польщі

  Тернопільська Обласна телерадіокомпанія здобула дві нагороди V Міжнародного фестивалю телерадіомайстерності "Калинові мости", що відбувся у Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі. Про це 17 червня паовідомили у прес-службі держкомтелерадіо.

  Як повідомляється, премію здобула радіопрограма "Стосунки" (автор – Людмила Островська), яка завоювала диплом 1 ступеню та звання лауреата в номінації "Україна – це Європа".

  Також у Держкомтелерадіо зазначили, що дипломом 2 ступеню у номінації "Одне серце – дві Батьківщини" нагороджено програму "Де Іква котить хвилю" (автор - Лариса Миргородська).

  "Роботи тернопільських медійників прозвучали в ефірі радіо Ольштин, де є щоденні півгодинні українські програми", - повідомили у прес-службі Держтелерадіо.

  Окрім участі у фестивальній програмі, учасники заходу (це 40 журналістів з Польщі, України та Білорусі), об’їздили містечка прикордонного воєводства, ознайомилися з життям Ґурова Ілавецького, де діє комплекс українських шкіл. Також вони відвідали Бартошиці, де також діє потужна українська громада. В Ольштині учасники фестивалю завітали на Польське радіо і ТБ, взяли участь у Х зустрічі з українським фольклором у Доброму Місті.

  Попередній матеріал
  Вандали у Києві вимазали фарбою пам'ятник на могилі Героям Крут
  Наступний матеріал
  Генсек ООН засудив знищення Іл-76 і акцію під російським посольством