5.ua

Програму українського кінофестивалю "Відкрита ніч" транслювали одночасно у 23 містах

  29 червня стартував 17-й кінофестиваль " Відкрита ніч". До четвертої години ранку під відкритим небом на набережній Дніпра транслювали кінострічки з програми фестивалю.
  Про це повідомляють у прес-службі міністерства кульутри України 29 червня.

  Як зазначено у повідомленні, одночасно з головним майданчиком у Києві фестивальну програму синхронно транслювали ще у 23 містах, в тому числі перегляд відбувся у Варшаві. Усі бажаючі також могли взяти участь у голосуванні за приз глядацьких симпатій.

  " Україна – країна, що має давні та глибокі кінематографічні традиції. Сьогодні, робота Міністерства культури, відомства, що опікується кіно направлена на те, щоб змінити ту прикру практику, коли кіно мало виживати, змінити і на законодавчому рівні. Щоб сприяння його розвитку носило не ситуативний характер, а було системним" ,- підкреслив на відкритті фестивалю міністр культури Євген Нищук.

  " Велика подяка і таким фестивалям, як " Відкрита ніч"  - які, попри перепони дають можливість тим ідеям, тому таланту пробиватися, давати імпульс для розвитку, народжувати і генерувати ті картини та телевізійні програми, які переростають у щось більше і створюють обличчя як українського, так і європейського кінематографу, - зазначив Нищук, звертаючись до глядачів.
  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила інформацію про центри підготовки диверсантів у Росії
  Наступний матеріал
  У Вінниці прокуратура змогла повернути державі дитячий Центр туризму