Про Тараса Шевченка знімуть кіно

  Про Тараса Шевченка знімуть кіно, в якому поета зіграє Остап Ступка. Поки що є тільки сценарій і 120 тисяч гривень від благодійників.

  Цю грошову винагороду сьогодні урочисто вручили переможцю конкурсу кіносценаріїв на найкращий фільм про Кобзаря. Ним став письменнник Олександр Денисенко - син режисера Володимира Денисенка, який свого часу зняв стрічку "Сон" з Іваном Миколайчуком у ролі Шевченка. Кіно за сценарієм Олександра Денисенка представлять за два роки - до двохсотріччя від дня народження українського класика. Шевченка покажуть без пафосу - уже обіцяють сценаристи. Це буде і детектив, і мелодрама водночас. Про період заслання поета.

  Олександр Денисенко, переможець конкурсу кінопроектів "Шевченко 200": "Він у мене і бється на шаблях, і плигає з високих круч у прірви. Доволі містичне кіно і надзвичайно напружене. І там є коханський трикутник. Там є моя вигадка: реальності процентів 10, а вигадки процентів 90".

  Андрій Халпахчі, член журі конкурсу кінопроектів "Шевченко 200": "У мене є застереження, щоб знову з цього не вийшло якогось пам`ятника, щоб це не було зроблено для галочки. А дійсно хочеться, щоб цей фільм зворушив нашу зацікавленість українським генієм Шевченка".

  Попередній матеріал
  У Киргизстані з колонії-поселення втік брат колишнього президента країни
  Наступний матеріал
  Родичі загиблих шахтарів вимагають визнати їхню смерть нещасним випадком на виробництві
  Теги: