Помпезна прем`єра The Expendables у Києві (репортаж)

  Голлівудська прем`єра в українській столиці. Стрічку "Нестримні" з розмахом презентували у Києві. Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундгрен і Джейсон Стетхем особисто представили своє нове творіння. "Нестримних" привезли до Києва у рамках міжнародного туру. Перед цим – актори побували в Лос-Анджелесі, Парижі та у Берліні.

  Щоби подивитися на голівудських кінозірок натовп почав збиратися ще за кілька годин до прем’єри. Вхід до столичного кінотеатру прикрасили у стилі найпрестижніших кінофестів. Організатори зробили усе, щоби усі атрибути світової прем`єри були витримані. І світові зірки – Сталоне, Лунгрен, Стетхем, і червона доріжка, і сотні папараци і численні фанати та ще й надодачу стрічка, яка тільки кількістю задіяних у ній зірок б`є рекорди.

  Український бомонд, а точніше ті щасливчики, яким пощастило знайти запрошення на пре`єру з усією відповідальністю підготувалися до події. Вишукані вбрання, дехто з гостей спеціально готував для такої події. З задоволенням позуючи перед камерами усі готувалися до одного – на власні очі побачити, а якщо пощастить може і поспілкуватися зі справжніми легендами світового кінематографу.

  І ось – кульмінація вечора. Прибуття головних гостей. Усе за протоколом та правилами. Сталоне, Лунгрен, Стетхем – встигли за кільканадцять хвилин і попозувати для усіх без винятку папараци і з фанатами поспілкуватися і журналістам про враженні від міста розповісти.

  Дійсно, найбільш за все раділи фанати. Адже отримати афторгафа від самого Стетхема чи Сталоне – ніхто навіть і не сподівався.

  Далі актори пішли представляти фільм. Розказавши у двох словах про роботу над стрічкою. Сталлне, він же і головний актор і сценарист і режисер «нестримних» повідомив що готується 2 частина картини. І пообіцяв що презентувати продовження бойовика в Україні буде особисто.

  Вже завершуючи візит до Києва актори наостанок провели гучну вечірку. А потому почали готуватися до нової презентації, яка май відбутися у Лондоні вже у понеділок.

  Олена Халік, Денис Блажиєвський, 5 канал


  Попередній матеріал
  Сталлоне, Лундгрен і Стетхем з розмахом презентували у Києві "Нестримних"
  Наступний матеріал
  Під час чемпіонаті світу зі спортивної сауни помер учасник змагань
  Теги: