Стен Лі
Стен Лі Depositphotos

У Лос-Анджелесі помер легендарний творець коміксів Стен Лі

Стенлі Мартін Лібер – творець Людини-павука, Фантастичної четвірки, Залізної людини, Халка, Людей-Ікс та багатьох інших відомих супергероїв компанії Marvel Comics

У віці 95-ти років у Голлівуді помер письменник, художник і редактор Стен Лі – "батько" одних із найвідоміших героїв коміксів видавництва "Марвел" – Людини-Павука, Залізної людини, Неймовірного Халка, Людей-Ікс, Фантастичної четвірки, Чорної Пантери та багатьох інших.

Стенлі Мартін Лібер був письменником, співавтором і редактором графічних новел, що зажили всесвітньої слави. І не лише у паперовому вигляді, але й у численних екранізаціях коміксів, що спільно здобули в кінопрокаті вже понад $20 млрд. У багатьох стрічках Стен Лі й сам знімався у епізодичних ролях.

Створені ними персонажі відрізнялися від попередніх популярних героїв коміксів. І попри те, що були супергероями – мали багато рис, близьких читачам – вони страждали і вміли любити. У Стена Лі залишилася донька. А його дружина – Джоан Лі – прожила з ним в шлюбі 69 років і померла від інсульту влітку 2017-го.

Як Голлівуд прощається зі Стеном Лі:

Попередній матеріал
У Києві чоловік побив і покусав патрульних поліцейських, які приїхали вирішити сімейний конфлікт
Наступний матеріал
Сімейний "бізнес": на Одещині поліція звільнила з рабства близько 100 людей
Loading...