Польський митець розмалював фасад будинку в Києві

  Вісімдесят балончиків із фарбою - і черговий будинок-антидепресант з`явився у Києві. Польський митець Славомір Чайковський розмалював у стилі стріт-арту фасад чотириповерхового будинку по вулиці Гончара.

  Художник працював ударними темпами. Кольорову широкоформатну абстракцію висотою 15 та шириною 6 метрів розписав за три дні. На думку митця, малюнок свідчить про відкритість Києва до новітнього мистецтва. Це уже п`ята будівля, розмальована в рамках міжнародного фестивалю "Мураліссімо". Усього організатори планують до початку Євро 2012 розфарбувати 13 багатоповерхівок у Києві.

  Zbiok, польський художник у стилі стріт-арту: "Найчастіше у своїй творчості я зачіпаю дуже банальні теми, але власне вони мають вплив на наше життя та формують кожного з нас. У Києві я намалював мурал про тиск, агресію, домінування, важкі взаємини між чоловіком та жінкою, а в ширшому розумінні - між усіма людьми".

  Перехожий: "Я бачу, що це графічними прийомами, за допомогою частин людського тіла, створена композиція абстрактна, яка змісту великого не несе, просто є художнім витвором мистецтва і все". 

  Попередній матеріал
  Уряд Швейцарії заявив про відмову від атомної енергетики
  Наступний матеріал
  Стросс-Кан переселився поближче до будівлі суду у Нью-Йорку
  Теги:
  Loading...