5.ua

Польща допоможе реформувати Міністерство культури України

  Польща підтримує прагнення України до європейських змін і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін наголосив, що вже найближчим часом його країна надішле до України експертну групу для впровадження ефективних реформ у роботі Міністерства культури. Про Посол заявив у Києві 3 квітня під час зустрічі із першим заступником Міністра культури України Олесею Островською-Лютою.

  В свою чергу Олеся Островська-Люта розповіла представникам польської сторони про перші кроки та напрацювання, які вже зроблені відомством в напрямку реформ. Зокрема, наголосила на більш прозорому форматі роботи Мінкультури, його відкритості для широкого кола громадськості та експертного середовища.

  Гості підкреслили своє прагнення щодо налагодження роботи з українськими культурними інституціями у довготривалій перспективі.

  У ході зустрічі були обговорені формати подальшої співпраці, зокрема, потенційний ряд спільних українсько-польських мистецьких проектів. А для обміну досвідом у квітні 2014 року представників українського Міністерства культури, у складі урядової делегації, було запрошено до Польщі.

  Попередній матеріал
  Обама підписав закон про надання допомоги Україні і застосування санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Яценюк назвав нову ціну на російський газ політичною та очікує на допомогу Словаччини
  Теги:
  Loading...