Пол Макартні заспіває 14 червня на Майдані

  Пол Макартні заговорив українською. Він призначив зустріч своїм українським прихильникам 14 червня на майдані Незалежності.
  Дійство під назвою "Індепенденс консерт" організував Фонд Пінчука. Ті, хто прийде до центральної площі столиці, зможуть безкоштовно насолодитися найвідомішими піснями бітлів. У більшості великих українських міст встановлять великі екрани, і транслюватимуть концерт наживо. Музика, що знайома багатьом поколінням українців має їх знову об`єднати - така ідея організаторів та самого сера Пола. Адже, пісні "Бітлз" пропагують любов, щастя і мир не лише в Україні, а й у всьому світі.

  Пол Макартні, співак: "Ukraine, Rock'n'roll, all together. Тож, зустрінемось на Майдані!".

  Віктор Пінчук, голова фонду Віктора Пінчука: "Моя любимая песня "Естедей". Не буду оригинальним - пою везде. А спеть...ну это эксклюзив! Петь не умею, но песня любимая давно".

  Зізнання в коханні до України, Пол Макартні висловив ще чотири роки тому у Санкт-Петербурзі. Згодом співак пояснив, що відповів дівчині, котра перед сценою розгорнула величезний плакат з написом "Україна любить тебе". Віктор Пінчук тепер розшукує цю дівчину, і запрошує на концерт кумира у Києві. Обіцяє організувати найкраще місце у VIP-ложі.
  Попередній матеріал
  У Сімферополі вшановують 93-тю річницю геноциду вірмен в Османській імперії
  Наступний матеріал
  59% українців проти вступу до НАТО,- опитування
  Теги:
  Loading...