Під ВРУ відбувся мітинг під гаслом "Українську музику - в ефір!" [відео]

  "Українську музику - в ефір!" З такими гаслами під Верховною Радою протестували кілька десятків українських музикантів та активістів. Вони вимагали не ухвалювати закон, який скасує 50-відсоткову квоту для української музики в теле- й радіоефірах.

  Захисники вітчизняного продукту співали та грали на музичних інструментах. Підтримали акцію і деякі українські музики. Законопроект про відміну квот народні депутати прийняли у першому читанні 1 лютого цього року. Учасники акції протесту упевнені  що це остаточно витіснить українські композиції із теле та радіоефіру. Автори ж ліквідації квот кажуть, що української музики або недостатньо, або вона неякісна, щоби наповнювати нею ефір.

  Олена Бондаренко, народний депутат, Партія регіонів: "Нужно вернуть равные условия. 5 лет введения квот показали, что это ничего не изменило для украинского рынка музыки. Это была ограничительная вещь, которая вообще не руководствовалась вкусами слушателей. Теперь же мы хотим дать стимулирующий фактор и украинской музыке, и украинскому радио".

  Володимир Парфенюк ("Вова зі Львова"), співак: "З останніх кліпів взяли на французьке телебачення, чеське та польське. Як би воно пафосно не звучало, частіше останнім часом зза кордону чую свою музику, ніж в Україні".

  Попередній матеріал
  На Гаїті вщухає епідемія холери
  Наступний матеріал
  Каддафі погрожує кривавою війною у випадку іноземної інтервенції
  Теги:
  Loading...