5.ua

Під Києвом почали знімати українсько-грузинську стрічку "Урсус" [відео]

   Анастасія Бабенко, «5 канал»: «У середині жовтня під Києвом випав перший сніг. Щоправда - кіношний. За сюжетом, нас переносять у зиму тисяча дев’ятсот дев’яносто другого року».

  Одного погожого дня на дорозі з'являється фургон. Їде він із Тбілісі до Берліна. А у тому вагоні - люди разом із ведмедями.

  Богдан Бенюк, виконавець ролі Фоми Гоголя: «Дуже хороший актор. На звання заслуженого артиста України тягне легко».

  18-річний ведмедик Тіма - один з найзатребуваніших акторів Європи. Нині в українських кінотеатрах - іспанський фільм за його участі. Зніматися до Києва приїхав із Франції.

  Павло Фякін, дресирувальник: «Вот сегодня весь день вот так «посмотри сюда» - сосиска, очень толстый».

  Від’їв пузо і важить тепер понад 200 кілограмів.

  Отар Шаматава, режисер фільму «Урсус»: «Те 8 метров сосисок, которые были рассчитаны на его питание - они уже съедены им».

  Сегрій Борденюк, оператор-постановник: «Ця величезна істота має бути поруч з оператором, і ти мусиш часом знімати з рук, безпосередньо без страховки бути з ним поруч».

  За сюжетом, звір має вирушити на гастролі до Берлінського цирку. Втім у нього з'являється дублер. У ведмежій шкурі тікає з нестабільного після розпаду Союзу Тбілісі молодий режисер. І у такому костюмові об'їжджає пів Європи. Аби нап'ялити ведмеже хутро, акторові треба не менше 20 хвилин.

  Ніка Тавадзе, виконавець головної ролі: «Там специальный костюм, который я надеваю, потом мех, потом все это и душно, дышать невозможно, но что делать, искусство требует жертв».

  А це поряд із головним героєм каскадер Фома Гоголь - він же Богдан Бенюк. Увесь у подряпинах і синцях.

  Каже, щойно знімали бійку в лісі. Аби до шрамів мальованих не додалося справжніх - нині вивчає повадки ведмедя. За сюжетом - Гоголь теж тікає з тбіліської кіностудії і мандрує пліч-о-пліч з клишоногим. Завтра у них спільні сцени.

  Після київських зйомок ведмедик поїде в Карпати. Далі знімальна група рушить у Тбілісі, а звідти - до Німеччини. Вкластися треба в 30 мільйонів гривень бюджету. І відзнятися - до Берлінале. Саме там, за фабулою, відбувається фінальна сцена фільму. На золотого ведмедя берлінського кінофестивалю зазіхає режисер, вигаданий у стрічці. І режисер справжній.

  Журналіст, «5 канал»: «Медведь живой поможет вам получить медведя золотого Берлинского фестиваля?».

  Режисер: «Да, и на Берлинале. Но пока главное снять это кино».

  Анастасія Бабенко, Леонід Коваленко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Під Києвом почали знімати українсько-грузинську стрічку «Урсус»
  Наступний матеріал
  Понад 70 людей покарають через заворушення у Бірюльово