5.ua

Під консульством Чехії діти влаштували танцювальний протест через відмову у візах

  Витанцювали "шенген": київські діти, яким консульство Чехії відмовило у візах, прийшли показувати свої таланти пану консулу. Тридцять три юних киянки мали співати і танцювати на Міжнародному конкурсі у Празі, який стартує найближчої середи. Штампи про відмову дітям поставили минулої п’ятниці – у день, коли Україна підписувала угоду про асоціацію з ЄС.

  Саме в день, коли в Брюселі Україну асоціювали з Європою, у Києві чеський консул змусив українців почуватися обдуреними і не дуже любязно просив його не знімати.

  Оксана Кульчицька, керівник дитячого театру пісні "Нотки" бідкається: "Тринадцять років дівчинці і єдине, що вона має в чистому паспорті – це відмова".

  Консульству Чехії у Києві здалося, що дитячі співи і танці – недостатня мотивація, щоб хотіти до Європи.

  Тридцять три дитини і п'ятнадцять дорослих уже мали перетинати кордон із Євросоюзом. Проїзд, проживання, костюми – усе готове, за все заплачено. В середу стартує конкурс у Празі, на якому українки мали танцювати хіп-хоп і співати про Україну. Замість того – влаштували фестиваль під чеським консульством. Батьки надули синьо-жовті кульки і намалювали плакати.

  Сьогодні, коли історія набула розголосу – консул Павел Пешек був уже люб’язніший: вислухав і дуже поспішив владнати це питання. А діти з батьками пішли знову пакувати валізи – з відчуттям, що Європа уже близько.

  Попередній матеріал
  Росія готова не до повноцінної війни, а до втручання у нестабільний регіон – експерт
  Наступний матеріал
  Майданівці відмили пам’ятник Чорноволу у центрі Києва
  Теги:
  Loading...