Перший джазовий постійний біг-бенд дебютував в українській столиці

  Перший джазовий постійний біг-бенд дебютував в українській столиці. Грають у ньому 17 найкращих джазменів Києва. Для багатьох з них - це перша спроба виступати в оркестрі. Перша і аншлагова. Дебютний концерт - зібрав повну залу. Слухала джазменів і Анна Мірошниченко.

  Поки що порожня зала. Майже порожньо і на сцені. Та за кілька хвилин тут зіграє перший у Києві постійний біг-бенд. Для столиці - це нонсенс.

  Коган: "Поява в Києві, в європейській столиці, це подія. Біг бенд завжди був, є і буде найвищою формою джазової музики. Біг бенд - це як з`їзд партії, щоб було зрозуміло".

  Музиканти вже відрепетирували. Та Андрій, учасник оркестру, насамкінець виходить на сцену і перевіряє звук свого контрабаса.

  Андрія як і решту 16 музикантів до біг-бенду запросили. Усі вони джазмени зі стажем. Кажуть - джаз обрали, бо музика - особлива.

  Андрій Арнаутов, учасник біг бенду: "Джаз - это музыка, в которой есть такие вибрации, которых нет в другой музыке, это прежде всего энергетика, свойственна только этой музыку".

  А це та сама решта учасників біг-бенду. Спокійні і з гумором. За кілька хвилин до концерту - грають у звичайне доміно.

  Денис Ефременко, учасник біг-бенду: "А мы отдыхаем, мы уже репетировали".
   
  Журналіст "5 канал": "Таким образом отдыхаете?"

  Денис Ефременко, учасник біг-бенду: "Да, мы абстрагируемся от всего мира".

  Художньому керівникові колективу  - Деннису Аду - не до жартів.Саме цей молодий, та вже відомий в Україні трубач і збирав біг-бенд. До концерту готувалися ретельно - рівно місяць.

  Деннис Аду, учасник біг-бенду: "Это очень сложно собрать хороших музыкантов в данное время, поскольку все играют в абсолютно разных коллективах, шоу-бизнес, проэкты, преподают, очень сложно собрать было".

  Про творчі плани коллективу - поки що ні слова.

  Деннис Аду: "Очень большие планы, но всё зависит от сегодняшнего концерта".

  Бо грати в оркестрі, кажуть, річ не проста. Думають, чи вдасться, а ще - чи збиреться зала. Та про останнє дарма непокоїлись. У залі - аншлаг.

  Глядачка: "Если сегодня полный зал, то такого биг-бенда, наверное, не хватало. Джаз - это музыка для любого человека, джаз ну жно слушать сердцем".

  Глядач: "Я например ждал этого события. Джаз всегда воспринимался, как музыка элитарная, большой аудироии у него уже не будет, но хотелось, чтобы больше было".

  Біг-бенд у столиці - таки чекали. Музиканти ледь вийшли на сцену і ще не зіграли жодного акоррда, а вже оплески. І попри те, що грали не власну музику, а джаз класичний - публіка майстерність першого київського біг-бенду - оцінила.

  Анна Мірошниченко, Владислав Каретник, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Потяг із хімікатами зійшов із рейок на сході Латвії
  Наступний матеріал
  Українські миротворці стежитимуть за безпекою на інаугурації президента Лібері
  Теги: