Фото Андрія Ковальова

Патріарх Філарет відслужив панахиду за жертвами Другої світової війни

  Патріарх Української православної церкви Філарет відслужив панахиду за жертвами Другої світової війни. Про це повідомляють користувачі соцмереж на своїх сторінках.


  Як повідомляється, на церковній службі також були присутні члени Кабінету міністрів України. Панахиду Патріарх служив у Володимирському соборі в Києві.

  Як раніше повідомлялось, з нагоди святкування Дня перемоги у Другій світовій війні  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Кабінету Міністрів України 9 травня вшанували пам’ять загиблих у роки війни поклавши квіти біля монументу у столичному Парку Слави.

  Нагадаємо, масових офіційних урочистостей і тим більше параду в Києві цього року не буде. Це рішення міської влади. В КМДА застерігають – існує загроза провокацій і терористичних актів. Охороняти порядок на вулицях столиці та захищати ветеранів будуть 3 тисячі правоохоронців і майже стільки ж активістів Майдану. Вони тепер – з одного боку барикад. Щоб не ризикувати, влада закликає громадян на брати участі в масових акціях і пильнувати, чи не з'явилися поряд підозрілі особи.
  Попередній матеріал
  Росія дасть Білорусі кредит у розмірі $2 млрд
  Наступний матеріал
  У Мінську стартувала світова хокейна першість