Останню частину медіа-вистави "Абсент" презентували у театрі дітей та юнацтва Львова [відео]

  Останню частину медіа-вистави "Абсент" презентували у театрі дітей та юнацтва Львова Юрій Андрухович і польський гурт Карбідо. Вистава створена за мотивами роману Андруховича "Переверзія". Нестандартність постанови у використанні різної музики, як традиційної, так і експериментальної, а також різножанрового відео.

  У невеликій залі театру аншлаг. Означає це одне Юрія Андруховича із новою програмою у Львові чекали. Місто Лева стало третім, де зазвучав "Абсент". Письменник не приховує, приходять ті, хто знайомий із його творчістю. Бо непосвяченим - тяжко зрозуміти поєднання року, прози та відео.

  Юрій Андрухович, письменник: "Цей проект третій в нашій трилогії найбільш співаний. Ми починали швидше з декламування під музику, ось уже на рівні цьому абсенту доводиться більше співати ніж декларувати. Ну і тут я десь трохи десь і актор, бо виходжу в масці, переодягаюся і виконую ролі кількох персонажів".

  Музиканти з "Карбідо" працювали з різними письменниками, але вже кілька років поспіль експерементують з Андруховичем. Бо саме з його текстами - їхня музика поєднуються найбільш гармонійно.

  Марек Отфіновський, Гурт "Карбідо": "Ми не хочемо грати просто музику, нам цікава специфічна поезія Андруховича, яка деколи є  надлітературною. Ми любимо абстракцію і перекладаємо її на мову музики, сподіваюся і Юрій задоволений тим, що його тексти мають нове життя".

  Глядачі від побаченого та почутого - у захопленні. Тішаться від того, що Андруховича можна не лише читати, а й слухати.

  Ще чотири міста чекають на виступи Юрія Андруховича, але трилогією співпраця із "Карбідо" не закінчиться, митці вже шукають нові теми для спільної роботи.

  Олександр Ваврищук, Євген радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії завершуються останні приготування до святкування ювілею Єлизавети II
  Наступний матеріал
  Новий природний парк "Долина Ірисів" може з`явитися на Вінничині [відео]
  Теги: