"Остання барикада" влаштувала концерт на балконі в Одесі [відео]

  Концерт на балконі влаштували митці на вулиці Дерибасівській в Одесі. Члени творчого об’єднання "Остання барикада" дві години співали там пісень і декламували вІрші. Сам балкон і без того вже прославився на всю Україну. Власниця розмалювала його патріотичними візерунками.

  Цей балкон вважають одним із найвідоміших в Одесі. Різнобарвні квіточкИ певний час тихо-мирно існували із гаслом «Слава Україні!», аж поки один із роздратованих чиновників не наказав підлеглим все це зафарбувати. Власниця відновила розпис, історія набула розголосу, а балкон відтоді називають "патріотичним". Чиновники невдоволені й досі - скаржится власниця помешкання на Дерибасівській.

  Вікторія Сибір, власниця одеського "Патріотичного балкону": "Листи надсилають регулярно, пропонують мені зафарбувати самостійно, я інколи відповідаю на ці листи, інколи – ні, частіше – ні, прошу писати мені українською мовою  якби ж вони писали грамотно хоч якоюсь мовою, я б це зрозуміла".

  Ця історія надихнула літераторів та музикантів на мистецьку акцію. А зібрало всіх на одному балконі - творче об`єднання "Остання барикада".

  Олесь Доній, голова мистецького об`єднання "Остання барикада": "Поети зстрибували з мосту з останніми віршами,  виступали на тачанках, виступали зі сцени на вулицях, в колоніях, тобто є дуже багато публіки, яка насправді спрагла до поезії, і до неї потрібно йти, не лінуватися".

  Балконна акція не залишила одеситів байдужими. Навіть злива не розігнала публіку, спраглу до прекрасного.

  З балкону лунали не лише вірші, а й музика. Мешканці сусідніх помешкань з балконами - уже запропонували митцям майданчики для наступних виступів.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал


  Попередній матеріал
  Велопарад у Києві
  Наступний матеріал
  В Ізраїлі масові протести проти подорожчання життя
  Теги: