Одеський МКФ. Визначено перших переможців [відео]

  Перших переможців - визначили на третьому одеському міжнародному кінофестивалі. Уперше - відбулася конкурсна програма для українського кіно і журі визначило найкращий вітчизняний фільм, знятий протягом останнього року. Переможцем - стала стрічка «Чемпіони з підворіття», головну роль у якій зіграв відомий актор Олексій Горбунов.

  Загалом в українській програмі брали участь 18 фільмів, їх відібрали з понад 90 претендентів. Однак половина конкурсних стрічок - короткометражки. Учасники кажуть - це спантеличило не лише їх, а й журі.

  Журі справді, було складно визначити одного переможця, тож - спеціальні відзнаки отримали дві короткометражки: «Красива жінка» та «День незалежності». А головний приз та грошову винагороду - дістав повнометражний фільм «Чемпіони з підворіття». На думку експертів, він висвітлює болючі соціальні проблеми сьогодення. Стрічка базується на реальних подіях. Це історія футбольної команди, яка перемогла на чемпіонаті світу серед безпритульних.

  Також були підбиті підсумки конкурсу – пітчингу – проектів майбутніх фільмів, що вже готові для запуску у виробництво. Один із призів отримав відомий комік Георгій Делієв, тепер він спробує себе як режисер.

  А вже увечері - оголосять головних переможців фестивалю – фільми, що брали участь у міжнародному конкурсі. Журі визначить найкращого актора та режисера. А головний приз та 50 тисяч доларів отримає стрічка, яка переможе за результатами глядацького голосування.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Рештки найбільшого пернатого динозавра вперше виставили на показ
  Наступний матеріал
  У ДТП у Єгитпті постраждала українка
  Теги: