Новинки британського кінематографу на українських широких екранах [відео]

  Новинки британського кінематографу на українських широких екранах. У столиці стартував фестиваль "Нове Британське кіно". Захід проводять вже в-дванадцяте. Чим тішитимуть глядачів цього разу дізнавалася Ксенія Дворнікова.

  Британський кінококтейль з найсвіжіших стрічок - приготували організатори українським поціновувачам фільмів. У меню - екранізація роману Емілі Бронте "Буремний перевал", а ще мелодрама "Тиранозавр", докульментальна містика "Самозванець", історичне кіно "Таємничий Альберт Ноббс" та - комедія "Найекзотичнійший готель "Меріголд"

  Алік Шпилюк, кінокритик: "Чудова програма, вона стосується кожного - кожен може знайти в ній щось, що буде близько тому чи іншому глядачу".

  У "Новому Британському кіно" знайшлося місце і для класики. Тільки у столиці вперше покажуть відреставровану версію першого німого фільму Альфреда Хічкока 1927 року - "Квартирант. Історія Лондонського туману".

  Денис Іванов, співоранізатор фестивалю: "Фильм 27 года который был реставрирован специально к олимпиаде в Лондоне и по сути дела в Киеве произойдет второй показ после Лондонской Олимпиады".

  Для тих, хто полюбляє динаміку і хоче швидко познайомитися з кінокультурою Туманного Альбіону - вперше влаштують покази короткометражок. У програмі - з десяток міні-фільмів. Усі вони - номінанти на аналог американського "Оскара" премію Британського кіноакадемії. Глядач фестивалю зможе не лише насолодитися стрічками, а й повправлятися з англійською.

  Мартін Даул, голова Британської ради в Україні: "Ми не дублюємо стрічки українською бо лише так можна відчути фільм, побачити його в оригіналі і почути ту мову, яку багато хто з українців вивчає. Для британського кіно дуже важливо щоб його побачили  тоді у глядачів з’явиться апетит і до самих фільмів, і до країни".

  Відкрився фестивалю драмою "Зламані". Це перша режисерська робота Руфуса Норіса, що стала фільмом-відкриттям  Каннського фестивалю та отримала гран-прі на Одескому. Після перегляду картини про 11-ти річну дівчинку, на прізвисько Смердючка, глядачі неабияк розчулилися.

  Перший глядач: "Надзвичайно сподобався фільм і я просто... мені бракує слів".

  Другий глядач: "Сам навіть пустив сльозу, один оком. Фільм дійсно він просто крутий, на одному подиху. Я не помню коли такі фільми були".

  Третій глядач: "Прекрасный просто... Вы видете по моему лицу - я заплаканая просто. Очень затронуло душу, емоций просто море".

  Фестиваль мандруватиме українськими містами до Нового року. Потому - деякі стрічки вийдуть у широкий прокат.

  Ксенія Дворнікова, Ігор Коваленко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Секс-скандал навколо екс-глави ЦРУ набирає обертів
  Наступний матеріал
  Ізраїль призупинив обстріли Ґази на період візиту туди єгипетського прем`єра
  Теги: