Новорічний декор від кримської майстрині

  Найкращий новорічний декор - іграшки зроблені власноруч.Так вважає мешканка Севастополя Ірина Полєнникова. Окрім іграшок, жінка також декорує святкове вбрання. Запевняє - це не лише гарно, а і весело - потрібно лише трохи часу та фантазії. Уроки майстерності брала Юлія Крючкова

  Ірина Полєннікова, майстриня: "Сегодня ми будем делать такого снеговичка. Нам понадобиться шерсть неокрашеная, белая шерсть непосредственно для тельца  и красная шерсть для одежди".

  Для роботи в техніці сухого валяння потрібна спеціальна голка із зубцями та невелика губка. А ще - звичайні нитки з довгою голкою, щоби потім зшити деталі, дріт та різноманітні прикраси – намистини і ґудзики.

  Ірина Полєннікова, майстриня: "Шерсть скатываем в давольно тугой комочек, придаем форму шарика и при помощи иголочки начинаем прибивать шерсть".

  Таким самим чином майстриня готує й усі інші частини сніговика, які потім огортає білою вовною. Деталі зшиваються і ось вже майже готовий  новорічний персонаж. Лишилось лише зробити руки. Для цього жінка бере звичайний дріт, який переплітає з мотузкою. Потім одягає іграшку та робить останній штрих-пришиває носика та очі.

  Ірина Поленнікова, майстриня: "Каждый из вас может сделать такого же вместе со своими ребятами и этот снеговичок у вас не растает. Он займет центральное место на новогоднем столе. В сервировке стола можно его использовать и можно просто поставить и использовать в интерьере вашего дома".

  На створення ось такого сніговика майстриня витратила півтори години. Каже, якщо знайти більше вільного часу, можна створити новорічну композицію з кількох сніговиків у різноманітному вбранні. Вона яскраво доповнить оселю під час новорічних свят.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Севастополь, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У новорічну ніч головну вулицю Києва перекриють
  Наступний матеріал
  Щонайменше 40 людей загинули за минулу добу у Сирії
  Теги: