"Новаторфільм" створює пластиліновий мультфільм про Україну

  Україна із пластиліну. Новий мультфільм створюють на столичній студії "Новаторфільм". Зветься він - "Моя країна Україна". Це 26 серій-казок про різні частини держави. Мультиплікатори вже завершили шість із них. А пластиліну використали вже більше тонни.

  Такий вигляд він має у житті, а такий - на екрані. Головний герой, а заразОм і сценарист мультфільму "Моя країна Україна" Cашко Лірник зітхає - пластиліновий на себе зовсім не схожий.

  Найкращий друг Сашка у мультфільмі - кіт. Разом мандрують Україною із серії в серію. Кожна з них  - це казка, присвячена певному місцю. Уже зняли про луганські степи, Кривий Ріг, Шешори та Легедзине. Нині працюють над мультфільмами про Керч, Тернопіль, Львів і Одесу, а також - Вилкове. На столі - декорація для панорамної сцени. Роботи над нею - на 3 тижні, у фільмі  -  лише 10 секунд.

  У сусідній кімнаті доробляють інтер`єри одеської вулиці, на тлі якої зніматимуть персонажів. 

  Тут же стіни обклеєні розкадровками до мультику.

  Проблема з гаманцем та монетками важлива не лише для героїв фільму, а й для самих мультиплікаторів. Адже держава, що є замовником 26-серійного мультфільму, вже рік не виділяє кошти. Нині на студії ліплять та знімають за свої. 

  Кажуть - якщо держава так і не заплатить, шукатимуть для фільму замовника серед меценатів. Поки не знайдуть - на телеекрани фільм не випустять. Тож нині побачити "Мою країну Україну" можна хіба що в гостях у мультипікаторів.

  Олена Угрин, Юрій Усік, 5 канал

  Попередній матеріал
  Екс-прем`єра Болгарії звинуватили у втраті секретних документів
  Наступний матеріал
  У Донецьку відкрили музей ФК "Шахтар"
  Теги: