Нова вистава Національного цирку

  "Просто супер" - так Національний цирк назвав свою нову виставу і вже готовий її показати глядачам. У програмі - дресировані мавпи й ведмеді, акробати, жонглери й клоуни. Та першими на манеж вийдуть тигри й леви. Як хижаки знайшли спільну мову - і від чого ще у цирку може завмерти серце - Ольга Петрів.

  У природі вони намагаються не перетинатися, а в цирку довелось порозумітися. Тигри й леви відкривають цирковий сезон у Києві. 

  Людмила Шевченко, головний режисер Національного цирку: "Мы начинаем программу с клетки -чтобы зритель не уставал, а потом все остальное".

  У дорослих на розігріві маленькі тигренята. На репетиціях гривасті зі смугастими постійно чубились.

  Микола Козирєв, дресирувальник тигрів і левів: "Постоянно даже когда тренируюися, здесь они выясняют отношения".  

  На прем`єрі тримали себе в руках - не побились. Цар звірів особливо напружуватись не хотів.

  Юлія Козирєва: "Самый ленивый, это понятно".

  До того ж у лева Кубика тяжка доля.

  Людмила Шевченко, головний режисер Національного цирку: "Мы его на улице нашли -какой-то дядька продавал льва. И мы заплатили ему шестьсот долларов забрали, потому что он погибнуть должен был".

  Кубик на манежі релаксував - ліниво перекочувався. Та ще цілувався з дресирувальницею. Не за просто так, а за мясо. А Мішель взагалі зАгадка. Ніхто так і не знає достеменно -левиця то чи лев. 

  Микола Козирєв, дресирувальник тигрів і левів: "Природа не зрозуміло шо робить. Гриви нет-значить девушка. Для меня это парень стопроцентный".

  Посеред вистави чи то хлопець, чи то дівчина встала і мовчки залишила манеж. Тигри за левів відпрацьовували весь номер в поті чола. Стрибали через вогонь. Скромна на перший погляд мавпа Даша готується показати найінтимніше.

  Юрій Грошев, дресирувальник мавп: "Стриптиз делаем, да. Спідничку і трусики одеваем, а она роздевается".

  Мавпа миттю оголила тіло. І хильнула. Від такого Дашині кавалери наче подуріли. Просто у них одна Даша на двох -пояснює в гримерці їхній дресирувальник.

  Юрій Грошев, дресирувальник мавп: "Это малышонка, он киевлянин и у них с Деником соперничество -залицяються до Даши".

  Крім мавпячого стриптизу, ще будуть мавпи на поні, а скунси добряче попсують повітря. А цей клоун з чубчиком буде до вас чіплятися і тягнути на арену.

  Євген Чапченко, клоун: "От меня спрятаться бесполезно, потому что я из шестого ряда вытаскиваю, из двенадцатого, из первого".

  Клоун Женя попросить вас крутити обруч. Перші глядачі так загорілися, що й не зупинити.

  Жонглери жбурлятимуться булавами і при світлі, і в темряві. А романтична пара зависне в повітрі - і він триматиме її тільки зубами.

  Спортсменки-активістки. Чотири ведмедиці також готові вшкварити. Лора кататиметься на самокаті та мопеді, Маша -на скейті, для Даші згодом куплять квадроцикл. А Діна - фотомодель.

  Тетяна Шаботько, дресирувальник ведмедів: "Нема такого ведмедя, який би нічого не вмів. Але у нас тут Діна, вона родилася не для роботи. вона бере красою".

  Ведмежий квартет за місяць планують замінити верблюдами. А до Євро-2012 навчити собак грати у футбол. У циркачів та звірів починаються виснажливі робочі будні. А в перших глядачів -незабутні враження від левячого гніву.

  Ольга Петрів та Іван Головач, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Перетворити Брюссель на величезну купу сміття обіцяють місцеві двірники
  Наступний матеріал
  Лівійські повстанці взяли місто Сабха
  Теги: