Неллі Фуртадо завершила світове турне у Києві (репортаж)

  У Києві завершився концерт відомої канадської співачки Неллі Фуртадо. Виступом поп-діву насолоджувалися тисячі фанів. Своїм шанувальникам вона заспівала, як вже відомі хіти, так і нові пісні з останнього альбому. Квиток на концерт канадійки коштував від 150 до п`яти тисяч гривень. Неллі приїхала до України ще у понеділок та привезла з собою майже усю родину.
  Канадці португальського походження прийшлася до смаку українська кухня. Як сувенір, зізналася Нелллі Фуртадо, обов`язково візьме із собою національний напій - горілку. На прес-конференції ще до концерту артистка ще й зімпровізувала свою улюблену пісню рідною мовою.

  Ціна на поп-діву в Києві сягала до п`яти тисяч гривень за квиток у VIP-зоні. Втім справжніх прихильників це не лякало.

  Соломія Вітвіцька, 5 канал:  "Черга наче до мавзолею - приїхала неймовірна зірка. Для ЗМІ теж аж три засоби безпеки. Ось такий браслет, бейджик і окрім того нагрудна наліпка".

  Всередині виставкового центру потоки розходяться по секторах і глядачі відзначають, що VIP-зона чи не більша за саму сцену. Втомленні годинним очікуванням фани вимагають співачку на сцену.

  Появу зірки сприймають надемоційно.

  Концертом у Києві Неллі Фуртадо ставить крапку у світовому турне. Співочі гастролі канадки тривають з минулого року. Тож, артистка зізналася українським журналістам, що після цього концерту мріє відпочити. Вона планцує краще пізнати країни які відвідувала в турі, втім не встигла роздивитися. Зокрема Велику Британію та Грецію.

  Соломія Вітвіцька, Андрій Поставець, 5 канал
  Попередній матеріал
  Кернес заявляє, що перебуває у Москві у відпустці
  Наступний матеріал
  Аграрії погрожують страйком, якщо ВР не схвалить бюджет Тимошенко
  Теги:
  Loading...