Названо переможців Книги року за версією BBC

  Найкращою українською книжкою за версією Бі-Бі-Сі став роман Сергія Жадана "Ворошиловград". Церемонія нагородження відбулася у бібліотеці Києво-Могилянської академії.
  Переможця вшанували віртуально, оскільки він перебуває за кордоном. Премію у розмірі тисячі фунтів стерлінгів з рук британського посла за письменника отримав його видавець. Відтепер на всіх примірниках Ворошиловграда стоятиме позначка - "Книжка року Бі-Бі-Сі", що, за словами експертів, неабияк сприяєтиме продажам. За почесну нагороду у фіналі змагалися 5 письменників. Серед них Оксана Забужко з "Музеєм покинутих секретів", Юрій Винничук з романом "Груші в тісті", Анатолій Дністровий із "Дрозофілою над томом Канта", Володимир Лис  із книжкою "Століття Якова". Судді запевнили, цього року обрати переможця було надзвичайно складно. А твір Жадана, змусив їх плакати.

  Ольга Герасим`юк, народний депутат, експерт конкурсу "Книга року Бі-Бі-Сі": "Ця книжка - як двері, відкриваєш іх, закриваєш за собою, і наче пропадаєш там. Ця книжка примусила мене плакати. Книга не тілька про Донбас, вона про всіх нас".

  Попередній матеріал
  Українські домогосподарки створили профспілку [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Українець здобув срібло на Кубку світу з біатлону в Австрії
  Теги: