Національний цирк України представив нову програму [відео]

  Національний цирк України представив нову програму. Запрацював він поза сезоном, за словами його керівництва, через скрутне матеріальне становище. Окрім звичних розважальних та акробатичних номерів, на арену вперше вийдуть дресировані кавказькі вівчарки.

  Зав`язує цвяхи та розгинає підкови. Дмитро Халаджи готується виступити із новим номером. Востаннє такі трюки на арені столичного цирку демонстрували з пів сотні років тому. Професійних таємниць силач не приховує.

   Дмитро Халаджи,  артист силового жанру: "Начинал со старых ржавых подков. По ходу роста силы доходило до того, чтобы разгибать подковы и разрывать цепи тоньше, толще, еще толще".

   У сусідній кімнаті гримується дресирувальниця Любов Тимохіна. Артистка працює із домашніми та дикими тваринами. Та найважче, зізнається, їй саме із свійськими кішками.

   Любов, Тимохіна, дресирувальниця: "Кошка гуляет сама по себе. И если она не хочет делать, как бы вы ее не заставляли, как бы не упрашивала, она делать не будет".

   Дресирувальниця левів Вероніка Пінко на своїх підопічних не скаржиться. До нового сезону вона підготувала небезпечний, але цікавий номер.

   Вероніка Пінко, дрисерувальниця: "Лев ложится и мы ложимся на него сверху. Без палок, без ничего. Это демонстрация любви и взаимопонимания".

   Уперше на арену саме Київського цирку вийдуть дресировані кавказькі вівчарки. Вони танцюватимуть і стрибатимуть крізь палаючі обручі. Наразі ж, в очікуванні свого виходу на арену, чотирилапі артисти чемно вітаються з відвідувачами.

   Директор цирку каже, що працювати поза сезоном їх змусило скрутне матеріальне становище.

   Людмила Шевченко, Генеральний директор Національного цирку України: "Мы в это время никогда не работали. Решили рискнуть, потому что сейчас тяжелая проблема со зрителем".

   Демонструватимуть нову програму до кінця червня.

   "5 канал".

  Попередній матеріал
  Рекордну суму вторгували у Швейцарії за гігантський діамант
  Наступний матеріал
  У Кабулі смертник здійснив напад на колону автівок
  Теги: