5.ua

Національна оперета запрошує на відкриття 80-го театрального сезону

  14 вересня Національна оперета запрошує на відкриття ювілейного 80-го театрального сезону. На глядачів чекають їх улюблені номери та нові несподівані прем’єри.Про це повідомили у прес-службі КМДА.


  Як зазначено у повідомленні, у ювілейному 80-му театральному сезоні Національна оперета планує реалізувати низку цікавих прем’єр. Робота йтиме над втіленням одного з найвідоміших бродвейських мюзиклів "У джазі тільки дівчата" Стайна, а на малечу чекає музична вистава за мотивами казки Маршака "Кицькин дім". У планах  –  постановка класичної оперети (один з творів І. Кальмана).

  "Уже 19-го вересня театр разом з Університетом банківської справи Національного банку України театр проведе спільний благодійний проект "Єдина Україна" з метою збору коштів на потреби української армії. У рамках заходу відбудеться вистава "Welcome to Ukraine, або Подорож у кохання". Кошти від продажу квитків на виставу підуть на медичну реабілітацію бійців-учасників АТО, які потребують невідкладної медичної та психологічної допомоги", - повідомляють у КМДА.

  У новому сезоні Оперета знову порадує багатим репертуаром, шоу-програмами до Дня всіх закоханих та до 8-го березня. Не обійдеться без масштабних міжнародних проектів, серед них – музичний фестиваль "О-ФЕСТ 2015", котрий вже втретє збере на сцені театру провідних артистів і музикантів з різних країн світу.
  Раніше повідомляли про етно-фестиваль "Країна мрій", якій пройшов у липні в київському парку "Феофанія".
  Попередній матеріал
  Міжнародні навчання флотів See Breeze успішно завершились
  Наступний матеріал
  У Києві пройшов мітинг-реквієм на вшанування жертв терактів 9/11
  Теги:
  Loading...