Наступного тижня визначать автентичність картин Глущенка в Будинку уряду

  Експертна комісія, яка перевіряє автентичність картин імпресіоніста Миколи Глущенка, що прикрашають стіни Будинку уряду, оголосить результати наступного тижня.
  За словами міністра культури, про підробку чи  крадіжку  робіт українського художника з приміщення Кабміну говорити зарано. Нагадаємо, днями звільнений директор Національного художнього музею, звідки твори мистецтва вивезли експонуватися до будівлі уряду, заявив, що дві картини Миколи Глущенка, які прикрашають урядові кабінети - підробка. Він упевнений: у 2001-му музей передав Кабінету міністрів справжні полотна. За словами екс-директора музею, комісія визнала що картини, які перебувають в уряді - не автентичні. Міністр культури закликає дочекатися офіційних висновків. У разі підтвердження зникнення творів Глущенка, уряд обіцяє звернутися до прокуратури. 

  Михайло Кулиняк, міністр культури: "Висновків комісії ще немає. Чому? Тому що зразки фарби цих картин зараз подані на хімічну експертизу і пообіцяли - може на наступному тижні будуть результати хімічної експертизи. Ні сьогоднішній уряд, ні Президент, ні міністр відношення прямого до початку цієї історії не має". 
  Попередній матеріал
  Відвідувачам Токійському зоопарку показали дитинчат капібари
  Наступний матеріал
  ЦВК визначила кількість виборчих округів по регіонах
  Теги: