Нащадки Чарлі Чапліна показали в Одесі "Вогні великого міста" [відео]

  Шедевр німого кіно "Вогні великого міста" - демострували просто неба на Потьомкінських сходах. Показ стрічки авторства Чарлі Чапліна провели у рамках Одеського кінофестивалю. Подивитися стрічку зібралися тисячі глядачів. Фільм гостям кінофестивалю представляли дочка та онук Чарлі Чапліна.

  Донька відомого американського актора Чарлі Чапліна - приїхала до Одеси вперше. Джеральдін каже -  за однією з легенд саме це місто - батьківщина її батька.  Перед показом стрічки зізналася жуналістам, що до своїх робіт  Чарлі Чаплін ставився - із сумнівом.

  Готуючись до виступу на Потьомкінських сходах, які у всього світу асоціюються із стрічкою Сергія Ейзенштейна «Броненосець Потьомкін», родина Чаплінів взяла з собою книгу спогадів радянського режисера. У ній він згадує своє спілкування із Чарлі Чапліном під час перебування у Голівуді.

  Зворушлива історія кохання сліпої дівчини й безпритульного, як і 80 років тому збирає тисячі глядачів – Потьомкінські сходи були заповнені вщент. Більшість - молодь, дивилися стрічку вперше. Адже раніше «Вогні великого міста» демонструвалися лише в ретроспективних показах Чапліна на радянському телебаченні. 

  Шедевр епохи німого кіно зняли вже після початку епохи звукового кінематографу. Саме тому Чаплін приділив велике значення саундтреку до своєї стрічки. І саме тому одеській показ відбувався у супроводі симфонічного оркестру.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

  Попередній матеріал
  На японському острові Кюсю розпочалися відновлювальні роботи
  Наступний матеріал
  Перегони позашляховиків у Івано-Франківську [відео]
  Теги: