rbc.ua

Найбільший в світі лейбл Universal випускає альбом Джамали у Європі та США

  Джамала підписала контракт з найбільшим в світі лейблом Universal

  Українська співачка Джамала підписала контракт з найбільшим лейблом Universal Records. Про це Джамала повідомила під час інтерв'ю журналу ELLE.

  "Увага величезна, запити на концерти йдуть нескінченним потоком, сотні ЗМІ з усього світу хочуть інтерв'ю, найбільший в світі рекорд-лейбл Universal Music Group через кілька днів видає мій альбом в Європі, а через місяць - в США. Вперше в історії компанії американський офіс зацікавився матеріалом з України. Про це мріє кожен музикант! Ще один бонус - європейський тур і розширення аудиторії. Після Євробачення у мене з'явилися фани в багатьох країнах", - зазначила співачка.

  Universal Music Group - найбільший холдинг лейблів звукозапису в музичній індустрії, що входить до Великої четвірки лейблів звукозапису. За даними IFPI станом на 2005 рік доля цього холдингу на ринку становила близько 25,5 %.

  Серед провідних артистів, записи яких видавалися цим холдінгом - такі музиканти і гурти як ABBA, Eminem, Rammstein, Sum 41, U2, Джимі Хендрікс, Лучано Паваротті, Madonna, Treibhaus, 3 Doors Down, Імельда Мей, Мірамі, Jeward, Таркан, Софі Елліс-Бексто.

  Як повідомляв 5.ua, в ніч на 15 травня з піснею "1944" українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала перемогла на пісенному конкурсі Євробачення-2016. 20 травня, співачка розпочала свій тур Україною

  Попередній матеріал
  Окупанти завдали артилерійського удару по житловому сектору Торецька: дивом уціліли двоє дітей
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині зловмисники вивезли понад два гектари поверхневого шару ґрунту

  Мама Джамали оприлюднила ранні записи співачки

  Мама Джамали: Вона у дитинстві взагалі була дуже вперта - не всі пісні співала

  Джамала вирушила в тур Україною: почала з Тернополя