На Євробаченні Ані Лорак заспіває "Шейді Лейді" (РОЗШИРЕНО)

  "Шейді лейді" - так називається пісня Ані Лорак із якою співачка поїде представляти Україну на Євробаченні - 2008 у Белграді. Музику до неї написав Філіп Кіркоров. Як зізналася сама Ані Лорак - вона вболівла саме за "Шейді Лейді". Її вибір підтримали більшість членів журі та чотири тисячі телеглядачів.
  П`ять пісень - одна російською, одна українською і три англійською мовами. Одне за одним вона Ані Лорак змінуює вбрання- екзотичні костюми на корткі сукні. У перерві між виступами свої таланти демонструють її потенційні конкуренти з Чехії, Молдови, Мальти, Азербайджану. Пізніше українська виконавиця зізнається - виступи іноземців її не надто вразили, тож конкуренції вона не боїться. Цього вечора спробувала свої сили Ілона Галицька, яка вже брала участь дитячому Євробаченні. На майбутнє у неї ще амбітніші плани.

  У журі серед інших - міністр культури Василь Вовкун, композитор Олександр Злотнік, співак Олександр Пономарьов. Гуртом - наче й не конкуренти - тримаються автори пісень. Усі, крім Кіркорова. Він до Києва не приїхав. Але за свою пісню і за українську співачку вболівав по телевізору. У глибині душі кожен автор розраховував, що сподобається саме його пісня.

  Утім ще до оголошення результатів у кулуарах лунають чутки - вже все вирішено. У Бєлграді Лорак співатиме "Шейді Лейді". Вона начебто не приховувала, що перевагу віддає саме цій пісні. Її вибір підтримали більшість членів журі та чотири тисячі телеглядачів.

  До чотирнадцятого березня має бути готовий відеокліп. А 24 травня в Бєлграді відбудеться фінал Євробачення. Руслана і Андрій Данилко уже дали Ані Лорак цінні поради. Для підтримки виконавиці чималий естрадний десант з України у кінці травня вирушає до Сербії.

  Наталія Жижко, Денис Ковальов, 5 канал
  Попередній матеріал
  Нового лідера обирає Куба
  Наступний матеріал
  Саркозі пропонує включити французьку кухню до культурної спадщини ЮНЕСКО
  Теги:
  Loading...