На Тернопільщині згадали середньовіччя

  На Тернопільщині згадали середньовіччя. На території Бережанського замку змагалися лицарі, прогулювалися пані в старовинному одязі і демонстрували давні танки.

  Бережанський замок спорудили у 16 столітті. Колись він був відомий своєю неприступністю та особливим архітектурним стилем. Місцеві мешканці впевнені: кожен куточок замку дихає таємницями історії і вартий того, щоб до цієї історії доторкнутися.

  Руслан Кулик, організатор фестивалю: "Найголовніша мета – відродити замок… Є велика кількість історичних місць… Відродження традицій, культури, ремесел…".

  На історичному місці - можна було погомоніти із засновниками замку - подружжям.

  Михайло Слабодух, актор: "Ми представляємо пана та пані Синявських… Ми відкриваємо ярмарок-фест".

  Щоби більше пройнятися духом 16-го століття, чимало гостЕй фестивалю прийшли на дійство у старовинних костюмах. Учасники львівського клубу історичної реконструкції не лише демонстрували середньовічну моду, а й навчали давнім танцям.

  Світлана Андреєва, Львів: "Нам це подобається… Це наше хобі. Це шерсть… головний убір називається…Костюм – кінець 14 століття західної Європи… все як було у той час…".

  Додали адреналіну лицарські бої. Тут - усе справжнє: обладунки, мечі. Травми – також.

  Олексій Собчук, Луцьк: "Завжди страшно але адреналін бере своє, куча адреналіну…. Брат мій мене вдарив у незахищене місце".

  Фестиваль Бережанського замку влаштовують лише втретє. Але організатори сподіваються, що він стане традиційним, аджЕ щороку збрирає дедалі більше учасників із різних куточків країни. 

  Тереза Костецька, Антон Слободян, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Теракт у пакистанській столиці
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати відпустили кувейтський танкер із 2 українцями
  Теги: