5.ua

На Сумщині відзначили річницю Конотопської битви

  В Сумській області відбувся Всеукраїнський патріотичний фестиваль "Конотопська битва 2014". Про це повідомили у Сумській обласній державній адміністрації.


  Зазначено,що на фест приїхало багато учасників-патріотів з різних куточків України – Сходу та Заходу, Півночі та Півдня, "щоб довести, цілісність нашої країни та відновити історичну пам’ять на визначні та переможні битви своїх предків".

  "У рамках програми цього Всеукраїнського патріотичного фестивалю, усі бажаючі змогли відвідати музей "Конотопської битви"; поле бою, де козаки на чолі з Іваном Виговським здобули перемогу 355 років тому над військом Московського царя; взяти участь у "Козак-квесті", та поспівати героїчних пісень біля ватри. Протягом усього дійства присутніх годували смачним козацьким кулішем", - повідомили у Сумськиі ОДА.

  На головній площі міста Конотопу відбулася виставка-ярмарок народних майстрів для гостей та жителів міста. Окрім того, для всіх, хто не зміг долучитись до події, транслювали прямі ефіри з концерту на офіційному сайті "Конотопської битви 2014".
  Організатори свята зазначили, що територія фестивалю була вільна від алкоголю та тютюнопаління.

  Нагадаємо, між селами Шаповалівкою та Соснівкою 28 червня 1659 року відбулася знаменита Конотопська битва війська гетьмана Івана Виговського з царськими військами під командуванням князя Олексія Трубецького. Збройне протистояння закінчилося повною перемогою українців над московським військ
  Попередній матеріал
  Порошенко: Ми будемо наступати і звільняти нашу землю (повне відео і текст звернення)
  Наступний матеріал
  На Сході українські бійці сил АТО атакують бойовиків