На плато Чатир-Даг художники увіковічнили Led Zeppelin та Pink Floyd

  Паркан слави з`явився на висоті 1050 метрів над рівнем моря. На гірському плато Чатир-Даг у Криму увіковічнили гурти Led Zeppelin та Pink Floyd. Копії обкладинок альбомів, що принесли музикантам славу намалювали на огорожі колишьної військової частини.

  Парканом слави послугувала 400-метрова огорожа бази спелеотуризму. Колись вона належала військовій частині, і єдиним декором на ній був метровий напис "Прохід заборонено". Спелеологи кажуть, рішення замалювати цей напис і наштовхнуло їх на думку прикрасити огорожу кращими обкладинками концертів джазових та рокових виконавців. Пензель дозволили тримати усім - від художників-початківців до іменитих. Головна умова - цілковита відповідність оригіналу-картинці вінілового диска.

  Дмитро Бєлокоров переніс на паркан майже десяток обкладинок. Зробив би більше, але заважає  працювати дощ та вітер. 

  Чатир-Даг своєрідна туристична Мекка Криму. Поблизу Мармурова та Еміне-баір-Хосар печери - відомі на весь світ . Щороку сюди приїжджають близько п`ятдесяти тисяч туристів. Паркан слави цієї осені став ще однією приманкою для туристів.

  Pink Floyd, Santana, Led Zeppelin, Mails Davis, Al Di Meola а Lui Armstrong. Обкладинками вінілових дисків легенд естради XX сторіччя вже прикрашено майже 100 метрів паркану. Зараз роботу призупинили. На плато Чатир-Дагу художники повернуться навесні. 

  Лія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Чатир-Даг, 5 канал

  Попередній матеріал
  Ліс-привид у Лондоні привертає увагу до проблеми вирубки лісів у світі
  Наступний матеріал
  Рекламістів змусять зайнятися благоустроєм в обмін на рекламні площі
  Теги: