На Міс Всесвіт-2010 Україну предстявлятиме Анна Пославська (відео)

  22-річна Анна Пославська з Нової Каховки наступного року представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт". Анна обійшла 14 красунь з різних регіонів країни. У Києві саме завершився відбірковий конкурс.

  Головна подія року для красунь країни - змагання за право представляти україну на конкурсі міс-всесвіт. із 15ти найпрекрасніших треба було обрати одну. завдання не легке, тому доручили його зіркам.  До журі увійшли англійська акторка Джоан Коллінз, російський боксер Микола Валуєв, дружина футболіста Шевченка американська модель Крістен Пазік, американський фотограф Фаділь Беріша, та дизайнери Ілан Делуі та Шеррі Хілл. Оновився склад і іменитих глядачів. Цьогоріч підтримати дружину прийшов капітан Київського Динамо та Жан Клод Ван Дам, який зараз мандрує Україною.

  Жан Клод Ван Дам, актор: "Телефоном спілкувався з батьком, йому 74 роки, я йому кажу - ти не повіриш, я був у всьому світі і ніде не бачив так багато красунь, це просто диво, це вражає". 

  Конкурс традиційний - вітання, вихід у купальниках та інтелектуальне змагання. Анна Пославська вразила відповіддю на запитання від Джоан Коллінз про проблеми людства. І за кілька хвилин новокаховській красуні дісталася корона разом з подарунками. 

  Не обійшлося і без скандалів, переможниця минулорічного конкурсу Христина Коц Готліб заявила, що недорахувалася подарунків. Оргкомітет – розводить руками. Щоправда, навіть це непорозуміння не відвернуло уваги від переможниці. Адже тепер саме Ана Пославська представлятиме країну на всесвітньому конкурсі. 

  Олена Халік, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Румунії - другий тур голосування на виборах Президента
  Наступний матеріал
  Васюник: Євро-2012 прийматимуть 4 українських міста
  Теги: