На джазовому фестивалі у Львові музиканти підтримали Україну

  Провідні джазові музиканти світу підтримують нинішню Україну. Такою була основна теза прес-конференції учасників Alfa Jazz Fest, яка відбулася 13 червня у Львові у подвір’ї Ратуші.

   

  Про це повідомляє львівське видання ZIK.

  У прес-конференції взяли участь творчий куратор фестивалю Олексій Коган, член консультаційної ради фестивалю, вокаліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, відомий американський трубач Едді Аллен, а також українські джазові музиканти, які презентують свою творчість у спільних проектах з іноземними виконавцями – Вадим Неселовський, Андрій Прозоров та члени їхніх гуртів.

  До речі, як повідомив Олексій Коган, Alfa Jazz Fest потрапив у список джазових фестивалів, які рекомендує впливовий журнал JazzTimes.
  Також за словами Когана, майже усі виконавці заявили, що саме зараз хочуть приїхати в Україну і таким чином через свою музику продемонструвати нашому народу свою підтримку. Сьогодні багато людей з багатьох країн світу спеціально їдуть до Львова. Зараз світ бачить іншу Україну, інший Львів. Усі кажуть – ви молодці!

  Зокрема, під час учорашнього концерту американська вокалістка Ді Ді Бріджуотер часто вигукувала до глядачів українською "Дякую!", а у фіналі заспівала молитву.
  Попередній матеріал
  Прикордонники сприятимуть кримським абітурієнтам при виїзді їх з півострову
  Наступний матеріал
  Викрадені бойовиками українські діти повертаються з Росії додому
  Теги: