5.ua

На березі Азовського моря наприкінці липня стартує новий музичний фестиваль

  Новий фестиваль з назвою "Азовський прорив"  планується провести наприкінці цього липня в Кирилівці (Запорізька область) за підтримки Міністерства культури України.
  Про це 2 липня повідомляє Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА.

  Зазначено, що  у мистецькому плані фестиваль – музичний та мультижанровий, який передбачає конкурсні змагання в трьох номінаціях: серед вокалістів; серед виконавців рок-музики, репу, хіп-хопу; серед ді-джеїв. При цьому фестивальні майданчики працюватимуть цілодобово. Вдень плануються виступи конкурсантів, увечері – виступи молодих виконавців з відомими артистами, вночі – дискотека. Також проводитимуться майстер-класи.

  "Оскільки цей мистецький захід спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, здорового способу життя, до участі запрошено і спортсменів. Так, перед відкриттям фестивалю в Запоріжжі відбудеться футбольний товариський  матч між командою зірок сцени ФК "Маестро"  та збірною партнерів фестивалю. Почесними гостями стануть боксери Усік та наші земляки – брати Сидоренки", - повідомляють у Запорізькій ОДА.

  Нагадаємо, в цьому році з території Криму, окупованого Росією, вирішено  перенести знаменитий клубний фестиваль КаZантип.
  Попередній матеріал
  Українські силовики знешкоджують закладені терористами на Донбасі міни
  Наступний матеріал
  Суд переніс апеляційний розгляд справи "Васильківських терористів"
  Loading...