5.ua

Митці та науковці вирушили на Луганщину з подарунками і лекціями

  Автопоїзд із "культурним батальйоном" вирушив з Києва на Луганщину. Столичні вчені, митці та активісти везуть подарунки мешканцям звільненої від бойовиків частини області. Окрім гостинців, обіцяють лекції та виступи.


  З кобзою, піснями та подарунками автопоїзд із гуманітарним вантажем вирушає на Луганщину. За кермом – вчені, артисти, громадські діячі. Везуть медикаменти, обладнання, одяг та харчі мешканцям неокупованої частини Луганщини. Маршрут – Рубіжне, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Сватове, Стара Біла, Щастя. Днями до автопоїзду приєднається і вантажівка з медичним обладнанням для військових та цивільних шпиталів Луганщини.

  Везуть також подарунки школярам Луганщини від столичної Малої академії наук – комп'ютерний клас, предмети для лабораторії та книжки. Через війну місцеве відділення МАН перенесли до Рубіжного, утім майже все майно лишилося у Луганську.

  Окрім подарунків активісти везуть насичену культурну програму – читатимуть лекції, даватимуть концерти та зустрічатимуться з молоддю і школярами

  Вже незабаром акцію планують повторити. Надалі з такою місією їздити на Схід обіцяють двічі на місяць.

  Попередній матеріал
  БПП запропонує свою кандидатуру на посаду голови ВР - Гройсман
  Наступний матеріал
  Завтра у Києві відзначатимуть річниці Майдану, Помаранчевої Революції та Голодомору