Музей УНР знову запрацював

  Музей УНР у Києві - запрацював. За словами його працівників, це стало можливим завдяки домовленостям зі столичними чиновниками. Адже приміщення, у якому розташований музей, належить місту. У тому, що установу не закриватимуть, запевняє і прем`єр Микола Азаров.
  Микола Азаров, прим`єр-міністр України: "Сьогодні ми поставимо крапку в цьому питанні.  Постановою уряду буде створено Український інститут національної пам’яті, як науково-дослідну бюджету установу при Кабінеті міністрів України. А музеї як працювали, так і будуть продовжувати роботу".

  Нагадаємо, напередодні музей УНР не працював. Двері опломбували, доступу до експозиції ніхто не мав. Музей УНР є структурним підрозділом Українського інституту національної пам`яті, який почали ліквідовувати із грудня минулого року за указом Президента. Відтак автоматично перестає працювати і музей УНР. У Кабміні кажуть, це трансформація. До 15 лютого інститут перестане існувати. Але потому уряд створить нову однойменну структуру. І музей УНР буде працювати, проте можливо вже з іншою назвою.

  Попередній матеріал
  103 роки від дня народження Сергія Корольова [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Гімн у новорічну ніч пролунав скороченим через технічні умови прямої трансляції
  Теги: