5.ua

Музей "Київська фортеця" опинився в центрі скандалу

  Музей "Київська фортеця" вкотре опинився в центрі скандалу, цього разу - через поновлення на посаді екс-керівника В'ячеслава Кулінича.

  Відповідне рішення ще 13 березня ухвалив Апеляційний суд Києва.  Проти цього рішення виступило нинішнє керівництво музею. Переконують - Кулінич довів музей до зубожіння та занепаду. Таким чином хотів, аби історична пам'ятка, зокрема вал Косий Капонір, перейшла у підпорядкування Міністерства культури. І втратила статус комунальної.

  Сам же Вячеслав Кулінич переконує - щонайменше  п'ять об'єктів київської фортеці невдовзі можуть приватизувати. Зокрема, мова йде про башту та міст на території музею, Північний капонір та башту номер 4 на Старонаводницькій.

  Київська фортеця - історико-археологічний музей у самісінькому центрі столиці. Його територія  - це 140 гектарів землі, що вартує чималих грошей. Напередодні футбольного чемпіонату Євро-2012 будівельники зруйнували частину історичного валу - Косий Капонір - заради зведення інфраструктури біля НСК "Олімпійський".

  Попередній матеріал
  Кубику Рубіка виповнилося 40 років
  Наступний матеріал
  В суботу партії висунуть своїх кандидатів у Президенти
  Теги:
  Loading...