Мотосезон відкрився в Україні

  В Україні відкрився мотосезон. Чи не усі байкери країни, а також закордонні гості зібралися у столиці урочисто відзначити цей захід. Розпочали з Набережної, далі усією юрбою проїхалися Хрещатиком та центральними вулицями. Завершають у Парку Пушкіна, де з конкурсами та гуляннями офіційно покладуть старт сезону поїздок на залізних двоколісних конях.
  Юрист та байкер в одній особі, хоча їздити ними доводиться не часто. Робота не дозволяє, зокрема до офісу зручніше на 4 колесах. Втім, Аркадій завжди знаходить час, щоб зустрітися з однодумцями. Тому й кількість їх сам примножує.

  Аркадій, мотоцикліст: "Вот здесь еще присутствует несколько людей, которых можна сказать... есть и клиенты, есть и юристы, которые увлеклись в это дело и сейчас катаются".

  Мотоцикли - це не лише чоловіче хобі. Марії набридло бути пасажиркою, тож вирішила сама осідлати байк.

  Марія, мотоцикліст: "Не обязательно какие-то большие мероприятия. Просто ты захотел вечером куда-то уехать. Просто после работы или плохое настроение, там нагрузили очень сильно. Ну просто садишся там, едешь куда хочешь..."

  Відкриття сезону - це привід зустріти старих друзів, похвалитися новинками, та й самим подивитися на оновлені за зиму мотоцикли колег.

  Байкери:
  - Просто открытие сезона - новыая встреча, новый повод, встретиться с друзьями, которы долго не видели.
  - Мы рады, что все откликнулись и приехали. Не только с Украины, но и с Росии, Беларусии и Венгрии.

  Від набережної голосні вершники рушили центральними вулицями столиці. Потішили і себе, і перехожих. Від сьогодні мотоциклістів у місті побільшає. Сезон офіційно відкрито.

  Соломія Вітвіцька, Сергій Азаренко, 5 Канал
  Попередній матеріал
  Березовський судиться з Абрамовичем
  Наступний матеріал
  Понад 10.000 мешканців Ужгорода вийшли на суботник
  Теги:
  Loading...