5.ua

Молоді українські письменники завітають до Польщі

  У Києві презентували міжнародний культурно-освітній проект "Літературний тур до Польщі", який передбачає обмін досвідом у галузях літератури і культурного менеджменту, налагодження нових контактів і діалогу між культурними активістами Польщі та України.


  "Тур розрахований на молодих авторів та культурних менеджерів віком від 18 до 40 років", – розповіла Радіо Свобода прес-секретар "Центру літературної освіти" Ольга Гончар.

  Для поїздки буде відібрано 15 людей, які тиждень – з 19 по 26 жовтня – мандруватимуть Польщею. Зокрема, молоді письменники відвідають Люблін, Варшаву та Краків.

  "Ці міста обрано не випадково. У Любліні проводиться багато культурних активностей, спрямованих на східне партнерство, тому тут буде цікаво зустрітися як з громадськими, так і з офіційними організаціями. Варшава – місто столичне, тут розміщені головні офіси таких установ, як Інститут книжки та Національний центр культури. Найдовше ми затримаємося у Кракові – місті літератури ЮНЕСКО, місті двох нобелівських лауреатів та найдавнішої у Європі книгарні", – зазначає авторка туру Ірина Вікирчак.

  У програмі передбачені лекції, майстер-класи сучасних польських письменників, дискусії за участю літераторів, видавців, культурних менеджерів, представників громадських організацій у галузі культури, а також участь у Фестивалі Конрада у Кракові.
  Зазначено, що це є перший подібний проект. Наступного року організатори планують провести ще один тур, але вже іншими містами Польщі.
  Попередній матеріал
  Мешканці Луганщини розповіли, що насправді трапилось із 72-ю бригадою
  Наступний матеріал
  Президент анонсував спрощення державної регуляції економіки
  Loading...