Модний оскар по-українські

  Модний оскар по-українські. У столичній опері зібрали модну тусовку, щоби відсвяткувати чергове свято краси. На церемонії бест фешн евордс пам’ятними статуетками нагородили кращих, на думку експертів, дизайнерів. Найуспішніших визначали у шести номінаціях. Хто отримав почесну відзнаку знає Олена Халік.

  Усіх дизайнерів під один дах. На один вечір столична опера перетворилася на модний клуб. Модель’єри тут на кожному кроці. І всі чекають на початок нагородження, адже модну премію отримати в Україні дуже почесно. Підтримати дизайнерів, як на справжній оскарівській церемонії прийшли їх зіркові друзі.

  Не змогла пройти повз модну тусівку і молода мама Світлана Лобода. 12-денну доньку, вирішила залишити вдома.

  І ось початок нагородження. Обирали кращих впродовж року 29 незалежних експертів, серед яких модні критики, журналісти та відомі світські особистості. Відкриттям року став молодий дизайнер, у минулому манекенник Артем Климчук. Право називатися кращим дизайнером аксесуарів, виборола Ірина Каравай. Олексія Залевського відзначили у номінації краща постановка, щоправда за словами дизайнера, такі нагороди краще давати молодим.

  Найемоційнішою з номінантів стала голова оргкомітету юкрейніан фешн вік Ірина Данилевська. Її відзначили за внесок у розвиток вітчизняної моди.

  Кращим дизайнером чоловічого одягу обрали, як і в минулому році Віктора Анісімова. Але головною інтригою вечора стала головна модна номінація. Кращий дизайнер жіночого одягу. Кращою стала Лілія Літковська

  Модні нагороди роздано, тепер дизайнери ще з більшим натхненням почнуть вигадувати різноманітний одяг мейд ін. юкрейн, адже відсьогодні модні експерти почнуть визначати номінантів наступного року.

  Олена Халік, Андрій Верстюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Обама виступив проти жорстких заходів економії
  Наступний матеріал
  Один українець загинув, іще один - поранений внаслідок бойових дій у Місураті
  Теги: