Міка Ньютон представить Україну на "Євробаченні" [репортаж]

  Від України на "Євробаченні" співатиме Міка Ньютон. Вона обійшла 18 конкурсантів. Проте спосіб, у який перемогла співачка, уже спричинив дискусії між організаторами українського відбіркового конкурсу.

  Кілька хвилин до початку фінального концерту. Учасники розспівуються, хтось готує концертні костюми.
  Цьогоріч у журі конкурсу відразу три співачки, які брали участь у "Євробаченні": Ані Лорак, Руслана, Альоша. Оцінюють номери співаків також актори, музиканти, продюсери.  

  Фаворитками національного відбору на "Євробачення" вважали: Анастасію Приходько, Злату Огневич та Джамалу. До початку концерту Анастасія Приходько активно спілкувалася з журналістами, Злата Огневич гучно розспівулася, а Джамала молилася та медитувала в гримерці.    

  Перемога Міки Ньютон стала несподіванкою як для організаторів, так і для конкурсантів. Дівчина стрімко вирвалася вперед завдяки смс голосуванню глядачів. Воно вирішувало 45 відсотків результату, інші 55 - становили оцінки журі та голосування на сайті "Євробачення".

  До речі, саме через смс- та інтернет-голосування, деякі члени журі засумнівалися у результатах відбору. За унікальними номерами, відправленими з одного номера, перемогла Джамала, а от за загальною кількістю голосів - лідирує Міка Ньютон. Тож організатори уже вирішили, що наступного року - обмежать кількість смс з одного номера.

  За умовами конкурсу переможець національного відбору має самостійно профінансувати свою поїздку і виступ на "Євробаченні" у Німеччині. За підрахунками учасниць конкурсу попередніх років, промо-тур Європою, підготовка до виступу може коштувати понад мільйон доларів.

  Дар`я Безродна, Дмитро Демішев, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Протести докотилися до Китаю
  Наступний матеріал
  Масові заворушення в Хорватії
  Теги: