Майстер-самоук прикрашає міста Криму дерев`яними скульптурами

  Від героїв дитячих казок до біблійних персонажів. Нові дерев`яні фігури щотижня з’являються в різних місцях Сімферополя. Робить їх кримський майстер-самоук Ігор Джекноваров. На скульптури він перетворює стовбури старих та спиляних дерев.

  Ігор Джекноваров, майстер: "Это может быть все, что угодно. Либо это лиса такая - вот ее мордашка, это лапки, хвостик. Либо это девушка сидящая".

  Так сімферопольський майстер-самоук обирає образ нової скульптури. Ігор Джекноваров каже, він ніколи не користується ескізами. Дерево саме підказує, на що хоче перетворитися. Скульптури з’являються у парках, дитячих садках і просто на узбіччях доріг. Містяни дивуються, як поламані негодою чи спиляні комунальниками дерева отримують друге життя.

  Містяни: "Очень хорошо, побольше бы таких статуй, или как их назвать. Очень приятно, конечно".

  Містяни: "Идешь - глаз радуется, красиво. По крайней мере, дети смотрят на прекрасное, а не на кучи мусора и разбитые урны".

  Містяни: "Ну очень красиво, мне очень нравится. Тематика у него очень интересная, именно сказки. Это класно. Мне нравится".

  Ігор Джекноваров створює скульптури вже понад 10 років. Першою роботою став "Антиквар". Майстер випилював його зі стовбура акації, що росла на одній із центральних вулиць Сімферополя. На фігуру чоловіка в циліндрі він витратив майже півроку. Сьогодні, каже, впорався би за тиждень. Останню композицію зробив лише за кілька днів.

  Ігор Джекноваров, майстер: "Это будут слоны, идущие на водопой организованной толпой. Есть детская считалка "купи слоников". Вообще, это символ успеха. Слон с поднятым хоботом – символ успеха".

  Свої фігури майстер не рахує. Каже, у місті їх уже кілька сотень, ще понад десяток - у роботі. Останнім часом він почав розширювати географію своєї творчості. Скульптури майстра з’явилися в Севастополі і в містах південнобережного Криму.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Сімферополь, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Великій Британії почали виробництво Олімпійських медалей
  Наступний матеріал
  У Канаді впав літак - 9 постраждалих
  Теги: