Майстер-клас із бісероплетіння провели для дітей-інвалідів у Житомирі

  Майстер-клас із бісероплетіння провели для дітей-інвалідів у Житомирі. Також тут можна було навчитись виготовляти ляльки-мотанки та в`язати гачком.

  У Дарини слабкий зір. Не зважаючи на це  дівчинка вчиться плести бісером дрібненьки листочки. Вона розповідає - коли майструє, керується власними почуттями.

  Дарина Рошко: "Спочатку треба звикнути до нової справи. Мені показали, як робити листочки берези, я звикла".

  Валентина Рошко, мама Дарини: "Вона може годинами займатися бісером, ще малювати. Я її кличу на вулицю прогулятися, а вона каже: буду сидіти".

  За годину майстер-класу Богдан навчився робити ляльку-мотанку. А Катерина сплела гачком хустку для мами.

  Богдан Потапов: "Не треба деградувати, а розвиватися. цікаво, але треба терпіння". 

  Катерина Кудрявцева: "Що ти в’яжеш? – платок. Для мами, щоб було тепленько. Це буде хустка, ми її прикрасимо квітами та листячком".

  Організатори розповідають - під час майстер-класу діти з особливими потребами мають можливість не лише здобути нові навички, а й знайти нових друзів.

  Тетяна Постолатіна, голова благодійного Міжнародного фонду "Співтворчість": "Я не бачу хворих дітей. Я бачу здорових, вони відчувають через серце, як потрібно щось робити".

  Тамара Глазунова, тренер з в’язання та бісероплетіння:агато дітей з особливими потребами мають погану моторику пальців. В’язання розвиває".

  Подібні майстер-класи організатори обіцяють проводити щотижня. У січні, перед Різдвом, роботи дітей-інвалідів продадуть на благодійному аукціоні. На вилучені кошти обіцяють придбати дітям подарнки. 

  Наталія Дехтієвська, Олександр Данилюк, Житомир "5 канал".  

  Попередній матеріал
  Сайт "Вікілікс" готується опублікувати нові документи щодо війни в Іраку
  Наступний матеріал
  Аварія у В`єтнамі - 20 пасажирів зникли безвісти
  Теги: