Мадонні подарують українську вишиванку

  Мадонна пересуватиметься Києвом без супроводу машин ДАІ, зате з тридцятьма особистими охоронцями. Американська поп-діва заспіває на стадіоні "Олімпійський" 4 серпня, у рамках світового турне.

  Апартаменти для Мадонни забронювали одразу в трьох столичних готелях. В яких саме - не розголошується. Співачка везе з собою сцену, пральні і сушильні машини, десятки метрів тканини, щоб прикрасити гримерки на стадіоні, продукти і рушники. Загалом - 77 вантажівок. Побажання зірки викладені на 48-ми листах райдеру. Зокрема, українська сторона має забезпечити її плитками і холодильниками, та дістати 6 тисяч літрів особливого палива для живлення сцени. Квитки на концерт вартують від 550 до 13 тисяч гривень. Деякі фани очікують, що Мадонна в Україні одягне вишиванку - принаймні, одну їй подарують, для цього оголосили конкурс.

  Ірина Данилевська, організатор конкурсу "Вишиванка для Мадонни": "Всі бажаючі можуть розмістити свої ескізи на спеціальній сторінці. Десять вишиванок будуть відшиті, і потім спеціальне журі вибере ту одну річ, яка обов`язково буде передана в руки Мадонні".

  Володимир Генінсон, організатор приїзду Мадонни в Україну: "Что касается цветов, очень интересно: во всех гримерных комнатах, а у нас 14 гримерных комнат, у нас исключительно розы - белые и нежно розовые розы. И исключительно 15 сантиметров чтобы они были".

  Попередній матеріал
  Держагенція з туризму: житла для гостей Євро-2012 вистачить
  Наступний матеріал
  У США неврівноважена пасажирка зірвала авіарейс
  Теги: