Львівський вокальний гурт "Піккардійська терція" святкує 20-ліття

  Двадцять років на сцені. Голосиста львівська шістка - "Піккардійська терція" - святкує ювілей і готує подарунок столичній публіці.

  Уже цієї суботи у Палаці "Україна" піккардійці потішать киян своїм фірмовим багатоголоссям. Концерт буде незвичним: знані співаки, серед яких Руслана, Тарас Чубай, гурт ТНМК, ставатимуть сьомими солістами легендарного секстету і разом з "Піккардійською терцією" акапельно виконають їхні хіти. Спеціально до ювілею гурт випустив ексклюзивну вінілову платівку, а ще видав МР3-збірку усіх 10-ти своїх альбомів. На концерті ювіляри обіцяють влаштувати провокації. Зокрема, затягнуть пісню, присвячену радниці Президента Ганні Герман. Щоправда, в якому стилі композиція - іронічному чи піднесеному - не зізнаються.

  Ярослав Нудик, соліст вокальної формації "Піккардійська терція": "Це все побачите на концерті - це буде дійство, розумієте".

  Андрій Капраль, соліст вокальної формації "Піккардійська терція": "Це вже четверте покоління росте на нашій музиці. Ми не фанєрщики і ми творим мистецтво - тому є переживання за те, що ти маєш показати щось".

  Володимир Якимець, соліст і художній керівник вокальної формації "Піккардійська терція": "Ми так позитивно, і так інтенсивно, і так добре прожили тих двадцять років, що вони пролетіли, як два".

  Попередній матеріал
  У Великій Британії за добу випала місячна норма опадів
  Наступний матеріал
  В Одеському зоопарку з`явився рідкісний вид кенгуру
  Теги: