Львівські бітломани створили вишиванку для Пола МакКартні (РЕПОРТАЖ)

  Останні стібки на сорочці для Пола МакКартні вишили у Львові. Вишиванку з льону, оздоблену бойківським орнаментом, сім днів та ночей вишивала Ольга Лисак. А передасть її легендарному бітлові львівський фан-клуб. Прихильники "Бітлз" сподіваються бодай раз побачити свого кумира на сцені у вишиванці.
  Разом із сорочкою Полу МакКартні передадуть і сертифікат, який засвідчує, що вона з натурального матеріалу, вишита вручну.

  Вишивальниця Ольга Лисак каже, що бойківський орнамент “ружа” обрала не випадково. Він тлумачиться як добробут, злагода, достаток та щастя. Цей традиційний для Львівщини візерунок, сподівається пані Ольга, до вподоби буде і співакові. Розміри Пола МакКартні ентузіасти знайшли в Інтернеті, за ними і пошили вбрання.

  Ольга Лисак, вишивальниця: "Звичайно ми надіємося, що ця сорочка для нього підійде, бо це є українська сорочка яка підходить для кожного, вона повинна бути вільна і зручна....і взагалі то є український оберіг, що оберігає людину від всього, нещасть, від злого".

  На звороті сорочки уже чотирма кольорами чорно-червоними та синьо-жовтими вишивальниця підписала: "Україна тебе любить, Поле", щоб співак пам`ятав, звідки дарунок. Чоловік пані Олі Тарас Лисак каже, що це вбрання ексклюзивне, а робили його із домотканного полотна.

  Тарас Лисак, віце-президент фан-клубу "Бітлз": "Ця сорочка не є замовлена в якихось відомих дизайнерів, ця сорочка не є по лекалах чи по взірцях вишивки з журналів чи Інтернету, вона придумана оригінальна спеціально для Пола МакКартні. Для пола МакКартні не можна дарувати речей неоригінальних і вишита можна сказати в нашому клубі. Традиційні чорно червоні кольори, як має бути вишита сорочка, як співається у пісні – червоними і чорними нитками".

  Нині львівські бітломани переймаються тим, як передати вишиванку своєму кумирові. Сподіваються, що їм це вдасться. І покладають надію, що бодай одну пісню МакКартні виконає у їхній вишитій українській сорочці.

  Олександр Ваврищук, Євген радіон, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.30Мб)
  Попередній матеріал
  Блок Катеринчука припинив повноваження депутатів-перебіжчиків у Київраді
  Наступний матеріал
  У Севастополі таки встановили пам`ятник Катерині II
  Теги:
  Loading...